Шешімдердің күшін жою туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 мамырдағы № 49-5 шешімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу Қағидасын бекіту туралы" № 964 Қаулысына сәйкес аудандық мәслихаттың сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қолданыстағы уақыты өтуіне байланысты Алакөл аудандық мәслихатының сессияларында қабылданған кейбір шешімдердің күші жойылсын.
Сессия төрағасы: С. Байбазаров
Аудандық мәслихат хатшысы: Б. Сейрбаев
Алакөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 27 мамырдағы № 49-5 шешіміне қосымша
1. Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №25-1 шешімінің (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2536 тіркелген, 2013 жылғы қаңтардағы №3 "Алакөл" газетінде жарияланған) күші жойылсын.
2. Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 ақпандағы "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №26-1 шешімінің (2014 жылғы 14 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2577 тіркелген, 2014 жылғы 1 наурыздағы №9 Алакөл" газетінде жарияланған) күші жойылсын.
3. Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №29-2 шешімінің (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2652 тіркелген, 2014 жылғы 19 сәуірдегі №16 "Алакөл" газетінде жарияланған), күші жойылсын.
4. Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 мамырдағы "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №31-1 шешімінің (2014 жылғы 15 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2702 тіркелген, 2014 жылғы 31 мамырдағы №23 "Алакөл" газетінде жарияланған), күші жойылсын.
5. Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №35-1 шешімінің (2014 жылғы 13 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2810 тіркелген, 2014 жылғы 23 тамыздағы №34 "Алакөл" газетінде жарияланған), күші жойылсын.

О признании утратившими силу решении
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 49-5
В соответствии постановлением Правительства Республики Казахстан № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов" Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторых решении принятый Алакольским районным маслихатом.
Председатель сессии Байбазаров С.М
Секретарь районного маслихата Сейрбаев Б.Т
Приложение к решению Алакольского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 49-5
1. Признать утратившим силу решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2536, опубликованного в газете "Алакол" от 18 января 2014 года № 3)
2. Признать утратившим силу решение Алакольского районного маслихата от 8 февраля 2014 года № 26-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 февраля 2014 года № 2577, опубликованного в газете "Алакол" от 1 марта 2014 года № 9)
3. Признать утратившим силу решение Алакольского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 29-2 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года № 2652, опубликованного в газете "Алакол" от 19 апреля 2014 года № 16),
4. Признать утратившим силу решение Алакольского районного маслихата от 5 мая 2014 года № 31-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 мая 2014 года № 2702, опубликованного в газете "Алакол" от 31 мая 2014 года № 23)
5. Признать утратившим силу решение Алакольского районного маслихата от 6 августа 2014 года № 35-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1"О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 августа 2014 года № 2810, опубликованного в газете "Алакол" от 23 августа 2014 года № 34)

6. Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №38-2 шешімінің (2014 жылғы 24 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2876 тіркелген, 2014 жылғы 1 қарашадағы №44 "Алакөл" газетінде жарияланған) күші жойылсын.
7. Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 қарашадағы "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №40-2 шешімінің (2014 жылғы 02 желтоқсан нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2930 тіркелген, 2014 жылғы 20 желтоқсандағы №51 "Алакөл" газетінде жарияланған) күші жойылсын.

6. Признать утратившим силу решение Алакольского районного маслихата от 15 октября 2014 года № 38-2 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 октября 2014 года №2876, опубликованного в газете "Алакол" от 1 ноября 2014 года № 44)
7. Признать утратившим силу решение Алакольского районного маслихата от 21 ноября 2014 года № 40-2 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 02 декабря 2014 года № 2930, опубликованного в газете "Алакол" от 20 декабря 2014 года № 51)