Панфилов аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 04 тамыздағы "Панфилов ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" № 5-34-234 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 сәуірдегі 5-46-324 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7- бабының 5-тармағына сәйкес Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 04 тамыздағы "Панфилов ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" № 5-34-234 шешімінің (2014 жылғы 03 қыркүйекте нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2845 тіркелген, "Жаркент өңірі" газетінің 2014 жылғы 20 қыркүйектегі № 39 (8725 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Қ. Ахметқалиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Т. Оспанов

О признании утратившим силу решения Панфиловского районного маслихата от 04 августа 2014 года № 5-34-234 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Панфиловского района
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 15 апреля 2015 года № 5-46-324
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата от 04 августа 2014 года № 5-34-234 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Панфиловского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 03 сентября 2014 года № 2845, опубликованного в газете "Жаркент өңірі" от 20 сентября 2014 года № 39 (8725)).
Председатель сессии районного маслихата К. Ахметқалиев
Секретарь районного маслихата Т. Оспанов