"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі органдарының әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 29 мамырдағы № 244 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 7 қазандағы № 506 бұйрығы.
«Нормативтік құқықтық актілері туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкесБҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі органдарының әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс жүргізуі жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 29 мамырдағы № 244 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1890 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл, № 30, 649 б.).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржылық бақылау комитеті (Ә.С Жұмаділдаев)осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                             Б. Сұлтанов

О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 29 мая 2002 года № 244 "Об утверждении Инструкции по производству дел об административных правонарушениях органами Министерства финансов Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 октября 2015 года № 506
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 мая 2002 года № 244 "Об утверждении Инструкции по производству дел об административных правонарушениях органами Министерства финансов Республики Казахстан" (зарегистрированный Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 1890, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г., № 30, ст. 649.).
2. Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаеву А.С.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Б. Султанов