Қазақcтан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақcтан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 4-6/1112 бұйрығы.
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
БҰЙЫРAMЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақcтан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен кайта өндеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық көшірмесінің Қазақcтан Республикасы Әділет министрлігіне жіберілуін;
2) мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2016 жылғы 2 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
Қазақcтан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 4-6/1112 бұйрығына қосымша
Қазақcтан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің күші жойылған бұйрықтарының тізімі
1. "Мемлекеттік астық ресурстарына астықты жеткізу бойынша міндеттемелердің астық экспорттаушымен орындалуын растау нысанын бекіту туралы" Қазақcтан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 32 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6052 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан газетінің 2010 жылғы 13 наурыздағы № 94-95 (25941) санында жарияланған);
2. "Мемлекеттік астық ресурстарына агент пен отандық астық өндіруші, агент пен астық экспорттаушы арасындағы астықты жеткізу шартының үлгі нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 10 наурыздағы № 152 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6128 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 108-110 (25956) санында жарияланған);
3. "Агент пен астықты қайта өңдеу ұйымы арасындағы ішкі нарықты реттеу мақсатында мемлекеттік сатылатын және мемлекеттік тұрақтандыру астық ресурстарынан астық жеткізу шартының үлгі нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 197 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6191 болып тіркелген, "Егемек Қазақстан" газетінің 2010 жылғы 3 тамыздағы 312-313 (26156) санында жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 4-6/1112.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әдiлет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со 2 января 2016 года.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
Приложение
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2015 года № 4-6/1112
Перечень
утративших силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
1. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 января 2010 года № 32 "Об утверждении формы подтверждения о соблюдении экспортером зерна обязательств по поставке зерна в государственные ресурсы зерна" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6052, опубликованный 13 марта 2010 года в газете "Казахстанская правда" № 58-60 (26119-26121));
2. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 марта 2010 года № 152 "Об утверждении типовой формы договора поставки зерна в государственные ресурсы зерна между агентом и отечественным производителем зерна, агентом и экспортером зерна" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6128, опубликованный 20 марта 2010 года в газете "Казахстанская правда" № 66-68 (26127-26129));
3. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 марта 2010 года № 197 "Об утверждении типовой формы договора поставки зерна из государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов зерна в целях регулирования внутреннего рынка между агентом и зерноперерабатываюіцей организацией" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6191, опубликованный 12 июня 2010 года в газете "Казахстанская правда" № 147 (26208));

4. "Астықты қайта өңдеу және нан пісіру ұйымдары арасындағы мемлекеттік сатылатын және мемлекеттік тұрақтандыру астық ресурстарынан жасалған ұнды өткізу шартының үлгі нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 198 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6187 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2010 жылғы 3 тамыздағы 312-313 (26156) санында жарияланған);
5. "Мемлекеттік астық ресурстарының көлемімен құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 4-1/302 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11572 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
6. "Мемлекеттік астық ресурстарымен және агенттiң меншікті қаржы-шаруашылық қызметiмен жасалатын операцияларды бөлек есепке алу бойынша бухгалтерлiк есептiң қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 4-1/399 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11433 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
7. "Астықты қайта өңдеу ұйымдарына ішкі нарықты реттеу мақсатында олар сатып алатын мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру астық ресурстары астығының құнын ішінара өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 4-1/549 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12015 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

4. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 марта 2010 года № 198 "Об утверждении типовой формы договора реализации муки, произведенной из зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов зерна, между зерноперерабатывающей и хлебопекарной организациями" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6187, опубликованный 12 июня 2010 года в газете "Казахстанская правда" № 147 (26208));
5. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 апреля 2015 года № 4-1/302 "Об утверждении объемов и структуры государственных ресурсов зерна" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11572, опубликованный 15 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
6. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 4-1/399 "Об утверждении Правил бухгалтерского учета по раздельному учету операций с государственными ресурсами зерна и собственной финансово-хозяйственной деятельностью агента" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11433, опубликованный 17 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
7. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 июня 2015 года № 4-1/549 "Об утверждении Правил частичного возмещения зерноперерабатывающим организациям стоимости приобретаемого ими зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов зерна в целях регулирования внутреннего рынка" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12015, опубликованный 14 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").