Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің "Қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды молықтыру және пайдалану саласында субъектілердің (жеке кәсіпкерлік субъектілерден басқа) тәуекел дәрежесін бағалау өлшемдерін бекіту туралы" 2011 жылғы 25 тамыздағы № 228-ө және "Қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды молықтыру және пайдалану саласында субъектілерді (жеке кәсіпкерлік саласынан басқа) тексеру жөніндегі тексеріс парағының нысанын бекіту туралы" 2012 жылғы 16 наурыздағы № 71-ө бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 753 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 және 43-1-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды молықтыру және пайдалану саласында субъектілердің (жеке кәсіпкерлік субъектілерінен басқа) тәуекел дәрежесін бағалау өлшемдерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 228-ө бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7202 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2011 жылғы 18 қазандағы № 332 (26894) санында жарияланған);
2) «Қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды молықтыру және пайдалану саласында субъектілерді (жеке кәсіпкерлік саласынан басқа) тексеру жөніндегі тексеріс парағының нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2012 жылғы 16 наурыздағы № 71-ө бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7598 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2012 жылғы 15 тамыздағы № 510-515, 534-539 (27588, 27612) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі экологиялық реттеу, бақылау және мемлекеттік инспекция комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде қол қойылған күнінен бастап бір апталық мерзімде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.

О признании утратившими силу приказов Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 228-ө "Об утверждении Критериев оценки степени рисков субъектов в области охраны окружающей среды, воспроизводства и использования природных ресурсов (за исключением субъектов частного предпринимательства)" и от 16 марта 2012 года № 71-П "Об утверждении формы проверочного листа в области охраны окружающей среды, воспроизводства и использования природных ресурсов (за исключением сферы частного предпринимательства)"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 753
В соответствии со статьями 21-1 и 43-1 Закона Республики Казахстан 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 228-ө "Об утверждении Критериев оценки степени рисков субъектов в области охраны окружающей среды, воспроизводства и использования природных ресурсов (за исключением субъектов частного предпринимательства)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 7202, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 8 октября 2011 г., № 332 (26723);
2) приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 16 марта 2012 года № 71-П "Об утверждении формы проверочного листа в области охраны окружающей среды, воспроизводства и использования природных ресурсов (за исключением сферы частного предпринимательства)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 7598, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 18 июля 2012 г., № 229-230 (270448-27049).
2. Комитету экологического регулирования, контроля и государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан обеспечить в порядке установленном законодательством Республики Казахстан:
1) в недельный срок со дня подписания настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан.

3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Министр                                             В. Школьник

3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    В. Школьник