Қызылорда қалалық мәслиматының кейбір шешімдерінің қүшін жойылды деп тану туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 маусымдағы № 43/6 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
1. Қызылорда қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
- 2014 жылғы 29 шілдедегі № 31/4 "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4744 тіркелген, 2014 жылғы 20 тамыздағы № 55-56 ( 1078-1079) "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2014 жылғы 20 тамыздағы № 33 (350) "Ел тілегі" газетінде жарияланған);
- 2015 жылғы 19 ақпандағы № 39/4 "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2014 жылғы 29 шілдедегі № 31/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4907 тіркелген, 2015 жылғы 11 наурыздағы № 18-19 (1133-1134) "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2015 жылғы 11 наурыздағы № 10 (379) "Ел тілегі"газетінде жарияланған);
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық
мәслихатының кезекті
ХХХХІIІ сессиясының төрайымы А. ЕРЕЖЕЕВА
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ

О признании утратившим силу некоторых решений Кызылординского городского маслихата
Решение Кызылординского городского маслихата от 23 июня 2015 года № 43/6
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Кызылординского городского маслихата:
- от 29 июля 2014 года № 31/4 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4744, опубликовано от 20 августа 2014 года за № 55-56 (1078-1079) в газете "Ақмешіт ақшамы", от 20 августа 2014 года за № 33 (350) в газете "Ел тілегі");
- от 19 февраля 2015 года № 39/4 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 29 июля 2014 года №31/4 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4907, опубликовано от 11 марта 2015 года за № 18-19 (1133-1134) в газете "Ақмешіт ақшамы", от 11 марта 2015 года за № 10 (379) в газете "Ел тілегі");
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель очередной ХХХХІIІ сессии
Кызылординского городского маслихата А. ЕРЕЖЕЕВА
Секретарь Кызылординского
городского маслихата И. КУТТЫКОЖАЕВ