Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 117 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 156 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 117 "Амангелді ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5705 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 шілдеде "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          Т. Карбозов

О признании утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района от 9 июня 2015 года № 117
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 30 сентября 2015 года № 156
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района от 9 июня 2015 года № 117 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5705, опубликовано 10 июля 2015 года в газете "Аманкелді арайы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
акима района                               Т. Карбозов