Аудан әкімдігінің қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 249 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 192 "Әулиекөл ауданының шалғайдағы елдi мекендерде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5718 тіркелген, аудандық "Әулиекөл" газетінде 2015 жылғы 30 шілдеде жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Балғарин

О признании утратившим силу постановления акимата района
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 30 сентября 2015 года № 249
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Аулиекольского района" от 30 июня 2015 года № 192 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5718, опубликовано 30 июля 2015 года в газете "Әулиекөл").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А. Балгарин