Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 142 "Қарасу ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 227 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына, сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 142 "Қарасу ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылған деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2015 жылғы 8 маусымдағы № 5658 тіркелген, 2015 жылғы 17 маусымдағы "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Шәмшиев

О признании утратившим силу постановление акимата Карасуского района от 21 мая 2015 года № 142 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Карасуского района"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 2 октября 2015 года № 227
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасуского района "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Карасуского района" от 21 мая 2015 года № 142 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 5658 от 8 июня 2015 года, опубликовано в районной газете "Қарасу-өңірі" от 17 июня 2015 года").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А. Шамшиев