Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 157 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 3137-баптарына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 мамырдағы № 163 "Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының егісін басталуын және аяқталуын оңтайлы мерзімдерін айқындау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық aктiлepдi мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiндe № 9-15-152 тіркелген, 2011 жылғы 23 маусымда "Меңдіқара үні" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 мамырдағы № 171 "Міндетті сақтандыруға жататын ауыл шаруашылығы дақылдары егісінің басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгiлеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тipкeу тізілімінде № 9-15-153 тіркелген, 2011 жылғы 25 тамызда "Меңдіқара үні" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Ә. Садуақасовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                В. Ионенко

Об утрате силы некоторых постановлений акимата района
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 10 июля 2015 года № 157
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Мендыкаринского района от 17 мая 2011 года № 163 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно - правовых актов за № 9-15-152, опубликованное в газете "Меңдіқара үні" от 23 июня 2011 года) признать утратившим силу.
2. Постановление акимата Мендыкаринского района от 24 мая 2011 года № 171 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посева сельскохозяйственных культур, подлежащих обязательному страхованию" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно - правовых актов за № 9-15-153, опубликованное в газете "Меңдіқара үні" от 25 августа 2011 года) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Садвакасова К.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                В. Ионенко