"Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезіндегі жалға алу мөлшерлемесін есептеу қағидасын бекіту туралы" әкімдіктің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 257 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 149 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 40-бабының 2-тармағының 2), 4) тармақшаларына, 3-тармағына, "Мемлекеттік мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 212 бұйрығына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезіндегі жалға алу мөлшерлемесін есептеу қағидасын бекіту туралы" әкімдіктің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 257 (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізілімінде 2014 жылғы 21 тамызда № 5033 тіркелген, "Федоровские новости" газетінде 2014 жылғы 9 қазанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Ахметов

О признании утратившим силу постановления акимата района от 5 августа 2014 года № 257 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 16 апреля 2015 года № 149
В соответствии с подпунктами 2), 4) пункта 2пунктом 3 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", приказом Министра Национальной экономики Республики Казахстан от 17 марта 2015 года № 212 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества в имущественный наем (аренду)" акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата от 5 августа 2014 года № 257 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 августа 2014 года № 5033, опубликовано 9 октября 2014 года в газете "Федоровские новости").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                К. Ахметов