Ақтоғай ауданы әкімінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы "1994 жылы туған азаматтарды әскерге шақыру учаскесіне тіркелуін өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" № 42 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімі міндетін атқарушының 2015 жылғы 3 қарашадағы № 13 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" № 964 Қаулысына сәйкес, аудан әкімінің актілерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ақтоғай ауданы әкімінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы 1994 жылы туған азаматтарды әскерге шақыру учаскесіне тіркелуін өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" № 42 шешімінің (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2010 жылғы 31 желтоқсанда № 12-4-92 болып тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтарда № 3 "Ауыл тынысы" және № 3 "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң аппарат басшысына жүктелсiн.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Ж.Ташенев

О признании утратившим силу решения исполняющего обязанности акима Актогайского района от 21 декабря 2010 года № 42 "Об утверждении плана мероприятий по проведению приписки граждан 1994 года рождения к призывному участку"
Решение исполняющего обязанности акима Актогайского района Павлодарской области от 3 ноября 2015 года № 13
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов", в целях приведения актов акима района в соответствие с действующим законодательством, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима Актогайского района от 21 декабря 2010 года № 42 "Об утверждении плана мероприятий по проведению приписки граждан 1994 года рождения к призывному участку" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 декабря 2010 года № 12-4-92, опубликовано 15 января 2011 года в районных газетах "Ауыл тынысы" № 3 и "Пульс села" № 3).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Исполняющий обязанности акима района Ж. Ташенев