Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің кейбір шешімдерінің күшін жою және күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 724 бұйрығы
«Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына және «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің кейбір шешімдерінің күші жойылды теп танылсын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Осы бұйрықпен бекітілген күші жойылуға жататын Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің кейбір шешімдері тізбесінің 2 және 3-тармақтары 2015 жылғы 29 тамыздан бастап туындаған құқықтық-қатынастарға қолданылады.
Министр                                            Т. Дүйсенова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және әлеуметтік
даму министрінің
2015 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 724 бұйрығына
1-қосымша
Күші жойылуға жататын Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Мамандандырылған және жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 986 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6711 тіркелген, 2011 жылғы 6 сәуірде «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған, № 130-133 ).
2. «Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету саласында және мүгедектерді әлеуметтік қорғау аясында тәуекел дәрежесін бағалау өлшемдерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2011 жылғы 23 тамыздағы № 310-ө бұйрығы(Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7168 тіркелген, 2011 жылғы 13 қазанда «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған, № 493).
3. Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету саласында және мүгедектерді әлеуметтік қорғау аясында тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2011 жылғы 23 тамыздағы № 311-ө бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7169 тіркелген, 2011 жылғы 13 қазанда «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған, № 493).

О признании утратившими силу и отмене некоторых решений Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 15 сентября 2015 года № 724
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и с пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Отменить некоторые решения Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему приказу.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Пункты 2 и 3 Перечня некоторых решений Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, подлежащих признанию утратившими силу, утвержденного настоящим приказом распространяются на правоотношения, возникшие с 29 августа 2015 года.
Министр                                        Т. Дуйсенова
Приложение 1
к приказу Министра
здравоохранения и социального
развития Республики Казахстан
от 15 сентября 2015 года № 724
Перечень некоторых решений Министерства здравоохранения и
социального развития Республики Казахстан, подлежащих признанию утратившими силу
1. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 декабря 2010 года № 986 «Об утверждении Правил оказания специализированной и высокоспециализированной медицинской помощи» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6711, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 3 марта 2011 г., № 38-39).
2. Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 23 августа 2011 года № 310-ө «Об утверждении критериев оценки степени рисков в сфере предоставления специальных социальных услуг и в области социальной защиты инвалидов» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 7168, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 12 октября 2011 года № 326).
3. Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 23 августа 2011 года № 311-ө «Об утверждении форм проверочных листов в сфере предоставления специальных социальных услуг и в области социальной защиты инвалидов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7169, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 12 октября 2011 г., № 326).

4. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2013 жылғы 18 қарашадағы № 561-Ө-М бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8970 тіркелген, 2014 жылғы 2 сәуірде «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған, № 63).
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және әлеуметтік
даму министрінің
2015 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 724 бұйрығына
2-қосымша
Күші жойылды деп тануға жататын Қазақстан
Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетілетін медициналық қызметтерге арналған тарификатор қызметтерінің шығын сыйымдылығы коэффициентін айқындау әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 284 бұйрығы.
2. «Республикалық бюджет қаражатының есебінен қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде көрсетілген медициналық көмектің сапасын және көлемін бақылау, стационарлық және стационарды алмастырушы медициналық қызметке және амбулаториялық-емханалық көмекке ақы төлеу үшін құжаттарды қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 5 қаңтардағы № 3 бұйрығы.
3. «Республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде сапа мен көлемі бақылауға жататын жағдайларды «Стационарлық науқастардың электрондық тіркелімінде» автоматтандырылған таңдауды жүзеге асыру үшін оныншы қарау денсаулығына байланысты аурулардың және проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесіне сәйкес аурулардың тізбелері, медициналық манипуляциялар мен араласулардың тізбелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 13 бұйрығы.
4. «Республикалық бюджет қаражатының есебінен қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде сапа мен көлемі бақылауға жататын жағдайларды автоматтандырылған таңдауға арналған тізбелерді клиникалық-шығынды топтардың, медициналық манипуляциялар мен араласулардың тізбелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 13 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы»
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 54 бұйрығы.
5. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2012 жылғы 5 наурыздағы № 149 бұйрығы.

4. Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 18 ноября 2013 года № 561-Ө-М «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8970, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 2 апреля 2014 года № 63).
Приложение 2
к приказу Министра
здравоохранения и социального
развития Республики Казахстан
от 15 сентября 2015 года № 724
Перечень некоторых решений Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, подлежащих отмене
1. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года № 284 «Об утверждении Методики определения коэффициента затратоемкости услуг тарификатора на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи».
2. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 января 2012 года № 3 «Об утверждении Правил контроля качества и объема оказанной медицинской помощи, формирования документов для оплаты стационарных и стационарозамещающих медицинских услуг и амбулаторно – поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, финансируемых за счет средств республиканского бюджета».
3. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 13 «Об утверждении перечней клинико-затратных групп, медицинских манипуляций и вмешательств, перечней для автоматизированной выборки случаев, подлежащих контролю качества и объема бесплатной медицинской помощи, финансируемых за счет средств республиканского бюджета».
4. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 января 2012 года № 54 «О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 13 «Об утверждении перечней клинико-затратных групп, медицинских манипуляций и вмешательств, перечней для автоматизированной выборки случаев, подлежащих контролю качества и объема бесплатной медицинской помощи, финансируемых за счет средств республиканского бюджета».
5. Приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 марта 2012 года № 149 «О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра здравоохранения Республики Казахстан».

6. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 197 бұйрығы 1-тармағының 4) және 5) тармақшалары.
7. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 18 шілдедегі № 484 бұйрығы.
8. «Республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетілген медициналық көмектің сапасын және көлемін бақылау, стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық қызметке және амбулаториялық-емханалық көмекке ақы төлеу үшін құжаттарды қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 5 қаңтардағы № 3 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 900 бұйрығы.
9. «Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемдициналық ұйымдар үшін медициналық, коммуналдық және өзге де шығыстарға тарифтерді, түзету коэффициенттерін, шығын сыйымдылығының және стационарлық және стационарды алмастыратын көмектің коэффициенттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 11 бұйрығы.
10. «Медициналық қызметтер көрсетудің ақауларын есепке алу жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2013 жылғы 22 ақпандағы № 96 бұйрығы».
11. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 28 ақпандағы № 78 бұйрығы.
12. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2013 жылғы 4 наурыздағы № 126 бұйрығы 1-тармағының 1) тармақшасы.
13. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 22 мамырдағы № 303 бұйрығы.
14. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 5 тамыздағы № 453 бұйрығы.

6. Подпункты 4) и 5) пункта 1 приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 197 «О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра здравоохранения Республики Казахстан».
7. Подпункт 3) приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 июля 2012 года № 484 «О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра здравоохранения Республики Казахстан».
8. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 декабря 2012 года № 900 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 января 2012 года № 3 «Об утверждении Правил контроля качества и объема оказанной медицинской помощи, формирования документов для оплаты стационарных и стационарозамещающих медицинских услуг и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, финансируемых за счет средств республиканского бюджета».
9. Приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 января 2013 года № 11 «Об утверждении для медицинских организаций, финансируемых из республиканского бюджета, тарифов на медицинские расходы, поправочных коэффициентов и коэффициентов затратоемкости».
10. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 февраля 2013 года № 96 «О Системе учета дефектов оказания медицинских услуг».
11. Приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 февраля 2013 года № 78 «О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра здравоохранения Республики Казахстан».
12. Подпункт 1) пункта 1 приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 марта 2013 года № 126 «О внесении изменений в некоторые приказы Министра здравоохранения Республики Казахстан».
13. Приказа исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 мая 2013 года № 303 «О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы и.о.Министра здравоохранения Республики Казахстан».
14. Приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения РК от 5 августа 2013 года № 453 «О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан».

15. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 496 бұйрығы.
16. «Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын медициналық, коммуналдық және өзге де шығыстарға тарифтерді, түзету коэффициенттерін, шығын көлемі және стационарлық және стационарды алмастыратын көмекке арналған медициналық қызметтердің құнын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 11 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2013 жылғы 29 қазандағы № 623 бұйрығы.
17. «Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын медициналық, коммуналдық және өзге де шығыстарға тарифтерді, түзету коэффициенттерін, шығын көлемі және стационарлық және стационарды алмастыратын көмекке арналған медициналық қызметтердің құнын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 11 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 6 қарашадағы № 647 бұйрығы.
18. «Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын медициналық, коммуналдық және өзге де шығыстарға тарифтерді, түзету коэффициенттерін, шығын көлемі және стационарлық және стационарды алмастыратын көмекке арналған медициналық қызметтердің құнын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 11 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2013 жылғы 15 қарашадағы № 662 бұйрығы.
19. «Медициналық қызметтердің тарификаторын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 770 бұйрығы.
20. «Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын медициналық, коммуналдық және өзге де шығыстарға тарифтерді, түзету коэффициенттерін, шығын көлемі және стационарлық және стационарды алмастыратын көмекке арналған медициналық қызметтердің құнын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 11 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау вице-министрінің 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 40 бұйрығы.
21. «Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын медициналық шығыстарға тарифтерді, түзету коэффициенттерін, шығын сыйымдылық көлемін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 11 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 143 бұйрығы.

15. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 496 «О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан».
16. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 октября 2013 года № 623 «О внесении дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 января 2013 года № 11 «Об утверждении для медицинских организаций, финансируемых из республиканского бюджета тарифов на медицинские, коммунальные и прочие расходы, поправочных коэффициентов, коэффициентов затратоемкости и стоимости медицинских услуг для стационарной и стационарозамещающей помощи».
17. Приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 6 ноября 2013 года № 647 «О внесении дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 января 2013 года № 11 «Об утверждении для медицинских организаций, финансируемых из республиканского бюджета тарифов на медицинские, коммунальные и прочие расходы, поправочных коэффициентов, коэффициентов затратоемкости и стоимости медицинских услуг для стационарной и стационарозамещающей помощи».
18. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 ноября 2013 года № 662 «О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 января 2013 года № 11 «Об утверждении для медицинских организаций, финансируемых из республиканского бюджета тарифов на медицинские, коммунальные и прочие расходы, поправочных коэффициентов, коэффициентов затратоемкости и стоимости медицинских услуг для стационарной и стационарозамещающей помощи».
19. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 770 «Об утверждении тарификатора медицинских услуг».
20. Приказ вице-министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 января 2014 года № 40 «О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 января 2013 года № 11 «Об утверждении для медицинских организаций, финансируемых из республиканского бюджета тарифов на медицинские, коммунальные и прочие расходы, поправочных коэффициентов, коэффициентов затратоемкости и стоимости медицинских услуг для стационарной и стационарозамещающей помощи».
21. Приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 марта 2014 года № 143 «О внесении изменения и дополнения в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 января 2013 года № 11 «Об утверждении для медицинских организаций, финансируемых из республиканского бюджета, тарифов на медицинские расходы, поправочных коэффициентов и коэффициентов затратоемкости».

22. «Медициналық қызмет тарификаторын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 770 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 209 бұйрығы.
23. «Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын медициналық шығыстарға тарифтерді, түзету коэффициенттерін, шығын сыйымдылық көлемін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 11 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 209 бұйрығы.
24. «Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын медициналық шығыстарға тарифтерді, түзету коэффициенттерін, шығын сыйымдылық көлемін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 11 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 468 бұйрығы.
25. «Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын медициналық ұйымдар үшін медициналық шығыстарға тарифтерді, түзету коэффициенттерін және шығын сыйымдылық көлемін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 11 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 205 бұйрығы.
26. «Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсететін ұйымдардың шығындарын өтеу жөніндегі пилоттық жобаны іске асырудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 234 бұйрығы.
27. «Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын медициналық ұйымдар үшін медициналық шығыстарға тарифтерді, түзету коэффициенттерін және шығын сыйымдылық көлемін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 11 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 373 бұйрығы.
28. «Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын медициналық ұйымдар үшін медициналық шығыстарға тарифтерді, түзету коэффициенттерін және шығын сыйымдылық коэффициенттерін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 11 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 30 қазандағы № 48 бұйрығы.

22. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 апреля 2014 года № 209 «О внесении изменений и дополненийв приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 770 «Об утверждении тарификатора медицинских услуг».
23. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 апреля 2014 года № 214 «О внесении изменении в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 января 2013 года № 11 «Об утверждении для медицинских организаций, финансируемых из республиканского бюджета тарифов на медицинские расходы, поправочных коэффициентов, коэффициентов затратоемкости».
24. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 468 «О внесении дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 января 2013 года № 11 «Об утверждении для медицинских организаций, финансируемых из республиканского бюджета, тарифов на медицинские расходы, поправочных коэффициентов и коэффициентов затратоемкости».
25. Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 31 октября 2014 года № 205 «О внесении дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 января 2013 года № 11 «Об утверждении для медицинских организаций, финансируемых из республиканского бюджета, тарифов на медицинские расходы, поправочных коэффициентов и коэффициентов затратоемкости».
26. Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 234 «О некоторых вопросах реализации пилотного проекта по возмещению затрат организациям, оказывающим гарантированный объем бесплатной медицинской помощи».
27. Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 373 «О внесении изменений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 января 2013 года № 11 «Об утверждении для медицинских организаций, финансируемых из республиканского бюджета, тарифов на медицинские расходы, поправочных коэффициентов и коэффициентов затратоемкости».
28. Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 48 «О внесении дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 января 2013 года № 11 «Об утверждении для медицинских организаций, финансируемых из республиканского бюджета, тарифов на медицинские расходы, поправочных коэффициентов и коэффициентов затратоемкости».

29. «Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын медициналық ұйымдар үшін медициналық шығыстарға тарифтерді, түзету коэффициенттерін және шығын сыйымдылық коэффициенттерін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 11 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 184 бұйрығы.
30. «Халықты жұмыспен қамту туралы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму Министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 295 бұйрығы.

29. Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 184 «О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 января 2013 года № 11 «Об утверждении для медицинских организаций, финансируемых из республиканского бюджета, тарифов на медицинские расходы, поправочных коэффициентов и коэффициентов затратоемкости».
30. Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 295 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения».