"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында азаматтардың жекелеген санаттары үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 маусымдағы № 219 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 211 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында азаматтардың жекелеген санаттары үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2013 жылғы 5 шілдеде № 2301 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 шілдеде "Есіл таңы" № 30 (377) газетінде, 2013 жылғы 19 шілдеде "Ишим" № 32 (8663) газетінде жарияланған) Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 маусымдағы № 219 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К.Бектасоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Әбішев

О признании утратившим силу постановления акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 10 июня 2013 года № 219 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан на территории Есильского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 июня 2015 года № 211
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 10 июня 2013 года № 219 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан на территории Есильского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 июля 2013 года № 2301, опубликовано в газетах "Есіл таңы" № 30 (377) от 12 июля 2013 года, "Ишим" № 32 (8663) от 19 июля 2013 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бектасову А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Абишев