Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 222 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 8-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің кейбір қаулылары:
1) Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 66 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға үй-жай ұсыну туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 11 наурызда № 3147 тіркелген, 2015 жылғы 23 наурыздағы аудандық "Мағжан жұлдызы" № 12, 2015 жылғы 23 наурыздағы аудандық "Вести" № 12 газетінде жарияланған) қаулысының;
2) Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 сәуірдегі № 41 "Мағжан Жұмабаев ауданының коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезіндегі жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 20 наурызда № 3174 тіркелген, 2015 жылғы 27 наурыздағы аудандық "Мағжан жұлдызы" № 14, 2015 жылғы 27 наурыздағы аудандық "Вести" № 14 газетінде жарияланды) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудан әкімінің орынбасары Ж.Т. Есдәулетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бегманов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 17 июля 2015 года № 222
В соответствии пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области:
1) Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 04 марта 2015 года № 66 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам в Президенты Республики Казахстан для проведения встреч с избирателями на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3147 от 11 марта 2015 года, опубликовано в районной газете "Мағжан жұлдызы" № 12 от 23 марта 2015 года, в районной газете "Вести" № 12 от 23 марта 2015 года).
2) Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 19 февраля 2015 года № 41 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче коммунального имущества района Магжана Жумабаева в имущественный наем (аренду)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3174 от 20 марта 2015 года, опубликовано в районной газете "Мағжан жұлдызы" № 14 от 27 марта 2015 года, в районной газете "Вести" № 14 от 27 марта 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Есдаулетова Ж.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Бегманов