"Тайынша ауданы аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайларды ұсыну туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 65 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 296 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, 43-1 бабы 1 тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тайынша ауданы аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайларды ұсыну туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 65 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің 2015 жылғы 04 наурыздағы № 3136 Мемлекеттік тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 13 наурыздағы "Тайынша таңы" және 2015 жылғы 13 наурыздағы "Тайыншинские вести" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Иманслям

О признании утратившим силу постановление акимата Тайыншинского района от 27 февраля 2015 года № 65 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Тайыншинского района"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 23 июня 2015 года № 296
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40, пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тайыншинского района от 27 февраля 2015 года № 65 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Тайыншинского района" (зарегистрировано в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 3136 от 04 марта 2015 года, опубликовано в газетах "Тайынша таңы" от 13 марта 2015 года, "Тайыншинские вести" от 13 марта 2015 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е. Иманслям