"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен тәртібін бекіту туралы" Тимирязев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдегі № 146 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 9 қазандағы № 205 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен тәртібін бекіту туралы" Тимирязев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдегі № 146 қаулысының күші жойылды деп тану туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3329 тіркелген, аудандық "Көтерілген тың" газетінде 2015 жылы 8 тамызда, "Нива" газетінде 2015 жылы 8 тамызда жарияланған).
2. Осы қауылының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің орынбасары Л.Қ. Ілебаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі Е. Базарханов

О признании утратившим силу постановления акимата Тимирязевского района от 23 июня 2015 года № 146 "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 9 октября 2015 года № 205
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тимирязевского района от 23 июня 2015 года № 146 "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Тимирязевского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3329, опубликовано 8 августа 2015 года в районной газете "Көтерілген тың", 8 августа 2015 года в районной газете "Нива").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Илебаева Л.К.
Аким района Е. Базарханов