Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 317 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5 тармағына, 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
35 -сессиясының төрағасы
А. Есқариев
Аудандық мәслихат хатшысы А. Құрманбаев
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 317 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдер тізбесі
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 30 мамырдағы № 200 "Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау туралы" (нормативтік құқықтық актісі мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2014 жыл 16 маусым № 2932 санымен тіркелген) шешімі.
2. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 05 желтоқсандағы № 241 "Махамбет ауданында тұратын отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актісі мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2015 жыл 6 қаңтар № 3071 санымен тіркелген) шешімі.
3. Аудандық мәслихатының 26 ақпандағы 2015 жылғы № 261 "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 05 желтоқсандағы № 241 "Махамбет ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актісі мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2015 жыл 31 наурыз № 3138 санымен тіркелген) шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы.

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 18 сентября 2015 года № 317
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель очередной
35-сессии районного маслихата
А. Ескариев
Секретарь районного маслихата А. Курманбаев
Приложение к решению районного маслихата № 317 от "18" сентября 2015 года
Перечень утративших силу некоторых решений районного маслихата
1. Решение районного маслихата № 200 от 30 мая 2014 года "О назначение материального обеспечения детям-инвалидам, обучающимся на дому" (в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2932 от 16 июня 2014 года);
2. Решение районного маслихата № 241 от 05 декабря 2014 года "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Махамбетском районе" (в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3071 от 06 января 2015 года);
3. Решение районного маслихата № 261 от 26 февраля 2015 года "О внесении изменения и дополнений в решение районного маслихата от 05 декабря 2014 года № 241 "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Махамбетском районе" (в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3138 от 31 марта 2015 года).