"Исатай аудандық мәслихат депутаттығына № 9 сайлау округі бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" Исатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 33 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 82 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабын басшылыққа алып Исатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Исатай аудандық мәслихат депутаттығына № 9 сайлау округі бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" Исатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 33 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3115 тіркелген, 2015 жылғы 5 наурызда "Нарын таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау "Исатай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушы Д. Есмұхановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудан әкімі Т. Сұлтанбеков

О признании утратившим силу постановления акимата Исатайского района от 23 февраля 2015 года № 33 "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Исатайского районного маслихата по избирательному округу № 9"
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 5 мая 2015 года № 82
Руководствуясь статьей 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, акимат Исатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Исатайского района от 23 февраля 2015 года № 33 "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Исатайского районного маслихата по избирательному округу № 9" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3115, опубликованное 5 марта 2015 года в газете "Нарын таны").
Контроль исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Исатайского района" Есмуханова Д.
Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким района Т. Султанбеков