Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 106 "Мақат ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидасын бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 қазандағы № 223 қаулысы
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 106 "Мақат ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3216 санымен тіркелген, аудандық "Мақат тынысы" газетінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 25 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Мақат ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ж. Бухарбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы                           Ж. Мүсепов

О признании утратившим силу постановление акимата от 27 апреля 2015 года № 106 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Макатского района"
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 08 октября 2015 года № 223
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата от 27 апреля 2015 года № 106 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Макатского района" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3216, опубликованного в районной газете "Макат тынысы" № 25 от 25 июня 2015 года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарата акима Макатского района" Ж. Бухарбаева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Временно исполняющий
обязанности акима района                   Ж. Мусепов