Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 183 "Құрманғазы ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидасын бекіту туралы" қаулысын күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 13 қазандағы № 484 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағын, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 183 "Құрманғазы ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3206 болып енгізілді, 2015 жылдың 4 маусымында "Серпер" газетінде ресми жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімі А. Баракатов

О признании утратившим силу постановление акимата района от 15 апреля 2015 года № 183 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Курмангазинского района"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 13 октября 2015 года № 484
Руководствуясь пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района ПОСТАНОВИЛ:
Признать утратившим силу постановление акимата района от 15 апреля 2015 года № 183 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Курмангазинского района" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3206, официально опубликовано в газете "Серпер" 4 июня 2015 года).
Аким района А. Баракатов