"Мақтарал ауданының шалғайдағы елдi мекендерінде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртiбiн бекіту туралы" Мақтарал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйек № 965 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 1229 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес Мақтарал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мақтарал ауданының шалғайдағы елдi мекендерінде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртiбiн бекіту туралы» Мақтарал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйек № 965 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3358 тіркелген, 2015 жылғы 23 қазандағы «Мақтаарал» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Есенбековке жүктелсін.
Аудан әкімі                                Ж.Бейсенбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Мактааральского района от 8 сентября 2015 года № 965 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Мактааральского района"
Постановление акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 1229
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мактааральского района от 8 сентября 2015 года № 965 «Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Мактааральского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3358, опубликовано 23 октября 2015 года в газете «Мактаарал»).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Есенбекова А.
Аким района                                Ж.Бейсенбаев