Түлкібас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы № 18/2-05 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешімі жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 41/9-05 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы № 18/2-05 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешімі жойылды деп тану туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2377 тіркеу нөмірімен 2013 жылдың 16 қыркүйегінде тіркелген, 2013 жылғы 20 қыркүйектегі № 82-83 аудандық Шамшырақ" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 қыркүйектегі № 33/9-05 "Түлкібас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы № 18/2-05 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттің тіркеу тізілімінде 2848 нөмірмен тіркелген, "Шамшырақ" газетінде 2014 жылдың 31 қазанында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Ескерту. Шешім 2-тармақпен толықтырылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 28.09.2016 № 6/13-06 шешімімен.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Нұранов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А.Сапаров

О признании утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 21 августа 2013 года № 18/2-05 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 июня 2015 года № 41/9-05
В соответствии c пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Тюлькубасского районного маслихата № 18/2-05 от 21 августа 2013 года "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2377 от 16 сентября 2013 года, опубликовано 20 сентября 2013 года за № 82-83 в газете "Шамшырак").
2. Признать утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 30 сентября 2014 года № 33/9-05 "О внесении изменений и дополнений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 августа 2013 года № 18/2-05 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2848, опубликовано 31 октября 2014 года в газете "Шамшырак".
Сноска. Решение дополнено пунктом 2 в соответствии с решением Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28.09.2016 № 6/13-06.
Председатель сессии
районного маслихата А.Нуранов
Секретарь районного маслихата А.Сапаров