"Курчатов қаласында 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы" 2014 жылғы 29 шілдедегі № 355 әкімдік қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 300 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2 тармағының 2) тармақшасына сәйкес Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Курчатов қаласында 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қардыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 19 тамыздағы 3460 нөмірімен тіркелген, "7 дней" газетінде 2014 жылдың 04 қыркүйектегі 36(994) нөмерімен жарияланған) 2014 жылғы 29 шілдедегі № 355 Курчатов қаласы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Қала әкімі Н. Нұрғалиев

О признании утратившим силу постановления акимата от 29 июля 2014 года № 355 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в городе Курчатов"
Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 13 ноября 2015 года № 300
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата города Курчатов от 29 июля 2014 года № 355 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в городе Курчатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3460 от 19 августа 2014 года, опубликовано в газете "7 дней" от 04 сентября 2014 г. № 36 (994).
Аким города Н. Нургалиев