"Абай ауданы бойынша жер және бірыңғай жер салықтарының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 шілдедегі № 29/6-V шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 қазандағы № 31/7-V шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай ауданы бойынша жер және бірыңғай жер салықтарының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 шілдедегі № 29/6-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4089 болып тіркелген, 2015 жылғы 24-31 тамыздағы № 32 "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ғ. Қуанышбай
Мәслихат хатшысы Т. Аманғазы

О признании утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 13 июля 2015 года № 29/6-V "О повышении ставок земельного и единого земельного налогов по Абайскому району"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 20 октября 2015 года № 31/7-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 13 июля 2015 года № 29/6-V "О повышении ставок земельного и единого земельного налогов по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4089, опубликовано в газете "Абай елі" от 24-31 августа 2015 года № 32).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии Г. Куанышбай
Секретарь маслихата Т. Амангазы