Аягөз ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 01 сәуірдегі № 238 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 279 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағын басшылыққа ала отырып, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аягөз ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 238 "Аягөз ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 03 сәуірдегі № 3809 тіркелген, аудандық "Аягөз жаңалықтары" газетінде 2015 жылғы 11 сәуірде № 29 (10429) жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Рғаеваға жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Байахметов

О признании утратившим силу постановления акимата Аягозского района от 01 апреля 2015 года № 238
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2015 года № 279
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аягозского района от 01 апреля 2015 года № 238 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства Аягозского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 03 апреля 2015 года за № 3809, опубликованное в районной газете "Аягөз жаңалықтары" 11 апреля 2015 года № 29 (10429).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района К. Ргаеву.
Аким района Б. Байахметов