Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдығы № 37/275-V "Аягөз ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қарашадағы N 41/306-V шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 24 наурыз 1998 жылғы Заңының 21-1 бабына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдығы №37/275-V "Аягөз ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4004 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2015 жылғы 4 шілдесінде №47 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л.Молдашева
Аягөз аудандық
мәслихат хатшысы Т.Бозтаев

О признании утратившим силу решения Аягозского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 37/275-V "О повышении ставок земельного налога по Аягозскому району"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06 ноября 2015 года N 41/306-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" маслихат Аягозского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аягозского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 37/275-V "О повышении ставок земельного налога по Аягозскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4004, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 4 июля 2015 года за №47).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии Л.Молдашева
Секретарь Аягозского
районного маслихата Т.Бозтаев