"2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2014 жылғы 08 қаңтардағы № 738 қаулының күші жойылған деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 04 қарашадағы № 509 қаулысы
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 2-1 бабының 1- тармағының негізінде, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Глубокое ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 08 қаңтардағы № 738 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3188 болып тіркелген, аудандық "Огни Прииртышья" газетінің 2014 жылғы 14 ақпандағы № 12, "Ақ Бұлақ" газетінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 11 сантарында жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
Глубокое ауданының әкімі А. Бекбосынов

О признании утратившим силу постановления от 08 января 2014 года № 738 "Об организации общественных работ в 2014 году"
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 04 ноября 2015 года № 509
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
На основании пункта 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Постановление Глубоковского районного акимата от 08 января 2014 года № 738 "Об организации общественных работ в 2014 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3188, опубликованное в районных газетах "Огни Прииртышья" от 14 февраля 2014 года № 12, "Ақ Булақ" от 11 февраля 2014 года № 11) признать утратившим силу.
Аким Глубоковского района А. Бекбосынов