Зырян ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы N 467 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Зырян ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Зырян ауданы әкімі аппаратының басшысы С.С.Винивитинге жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі А.Кәрімов
Зырян ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 467 қаулысына қосымша
Зырян ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" Зырян ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 2775 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 3603 тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 2 "Пульс! Зыряновска" және "Көктас таңы" газеттерінде жарияланған).
2. "2015 жылға Зырян ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" Зырян ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 2782 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 3602 тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 2 "Пульс! Зыряновска" және "Көктас таңы" газеттерінде жарияланған).
3. "2015 жылға Зырян ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы" Зырян ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 127 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 21 мамырдағы № 3961 тіркелген, 2015 жылғы 04 маусымдағы № 23 "Пульс! Зыряновска" және "Көктас таңы" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Зыряновского района
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2015 года N 467
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Зыряновского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Зыряновского района Винивитина С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Зыряновского района А.Каримов
Приложение
к постановлению акимата
Зыряновского района
от 24 декабря 2015 года № 467
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Зыряновского района
1. Постановление акимата Зыряновского района от 12 декабря 2014 года № 2775 "Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3603 от 30 декабря 2014 года, опубликовано в газете "Пульс! Зыряновска" и "Көктас таңы" 08.01.2015 года № 2).
2. Постановление акимата Зыряновского района от 12 декабря 2014 года № 2782 "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Зыряновского района на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3602 от 30 декабря 2014 года, опубликовано в газете "Пульс! Зыряновска" и "Көктас таңы" 08.01.2015 года № 2).
3. Постановление акимата Зыряновского района от 16 апреля 2015 года № 127 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы в Зыряновском районе на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3961 от 21 мая 2015 года, опубликовано в газете "Пульс! Зыряновска" и "Көктас таңы" 04.06.2015 года № 23).