Батыс Қазақстан облысы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 51 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012 жылғы 9 тамыздағы № 25 "Облыстық бюджеттерге асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2012 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану бойынша нысандарды бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3090 тіркелген, 2012 жылғы 20 қыркүйектегі "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімі шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. 2012 жылғы 9 тамыздағы № 26 "Облыстық бюджеттердің мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2012 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалануы бойынша құжаттарды бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3086 тіркелген, 2012 жылғы 11 қыркүйектегі "Орал өңірі" және "Приуралье" жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімі шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары А. К. Өтеғұловқа жүктелсін.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
А. Өтеғұлов

О признании утратившими силу некоторых решений акима Западно-Казахстанской области
Решение акима Западно-Казахстанской области от 4 декабря 2015 года № 51.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативно-правовых актах", аким Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Западно-Казахстанской области от 9 августа 2012 года № 25 "Об утверждении форм по использованию целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами на поддержку племенного животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3090, опубликованное в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье" от 20 сентября 2012 года).
2. Признать утратившим силу решение акима Западно-Казахстанской области от 9 августа 2012 года № 26 "Об утверждении документов по использованию целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами на повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3086, опубликованное в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье" от 11 сентября 2012 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на первого заместителя акима Западно-Казахстанской области Утегулову А. К.
Исполняющий обязанности
акима области
А. Утегулов