Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы "Жәнібек ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" № 237 қаулысын күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 294 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы", "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарын, Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2015 жылғы 02 қазандағы №10-28515 санды хатын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 20 қазандағы "Жәнібек ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерде тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" №237 қаулысының күші жойылсын.
Аудан әкімі М.Мұқаев

О признании утратившим силу постановления акимата района № 237 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Жанибекского района" от 20 августа 2015 года
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 19 ноября 2015 года № 294
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "Об административных процедурах", "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О нормативно-правовых актах" и письма Департамента юстиции Западно-Казахстанской области от 2 октября 2015 года за № 10-28515 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Постановление акимата района №237 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Жанибекского района" от 20 августа 2015 года признать утратившим силу.
Аким района М.Мукаев