Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 22 ақпандағы № 122 "Зеленов ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 614 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 22 ақпандағы № 122 "Зеленов ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3200 тіркелген, 2013 жылғы 19 наурыздағы "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Досжановқа жүктелсін.
Аудан әкімі К.Жақыпов

О признании утратившим силу постановления акимата района № 122 от 22 февраля 2013 года "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам по Зеленовскому району"
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года № 614
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района № 122 от 22 февраля 2013 года "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам по Зеленовскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3200, опубликованное 19 марта 2013 года в газете "Ауыл тынысы").
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района А.Досжанова.
Аким района К.Жакупов