"2016 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 158-2402 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 158-1754 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37- бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабы 1 тармағына сәйкес Астана қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 158-2402 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 988 болып тіркелген, 2016 жылғы 7 қаңтардағы № 1 (3353) "Астана ақшамы" және 2016 жылғы 7 қаңтардағы № 1 (3371) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А. И. Лукинге жүктелсін.
Әкім Ә. Исекешев

О признании утратившим силу постановления акимата города Астаны от 28 декабря 2015 года № 158-2402 "Об организации общественных работ в 2016 году"
Постановление акимата города Астаны от 27 сентября 2016 года № 158-1754
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 28 декабря 2015 года № 158-2402 "Об организации общественных работ в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 988, опубликовано в газетах "Астана акшамы" от 7 января 2016 года № 1 (3353), "Вечерняя Астана" от 7 января 2016 года № 1 (3371).
2. Государственному учреждению "Управление занятости, труда и социальной защиты города Астаны" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Лукина А.И.
Аким А. Исекешев