"Целиноград аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы № 332/47-5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 ақпандағы № 360/52-5 шешімі
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Целиноград аудандық мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесінің «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» Целиноград аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы № 332/47-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5111 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 желтоқсанда «Вести Акмола», «Ақмол ақпараты» аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Целиноград аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Д.Қамзебаев
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Түлкібаев

О признании утратившим силу решения Целиноградского районного маслихата "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Целиноградского районного маслихата"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 8 февраля 2016 года № 360/52-5
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Целиноградского районного маслихата «Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б» государственного учреждения «Аппарат Целиноградского районного маслихата» от 5 ноября 2015 года № 332/47-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5111, опубликовано 18 декабря 2015 года в районных газетах «Вести Акмола», «Ақмол ақпараты»).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии Целиноградского
районного маслихата                        Д.Камзебаев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Р.Тулькубаев