"Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Степногорск қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № а-10/539 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 5 ақпандағы № а-2/58 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 37 бабының 8 тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Степногорск қаласы бойынша мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімдемесінде № 1-2-104 тіркелген, 2009 жылғы 20 ақпанда "Степногорск Ақшамы", "Вечерний Степногорск" газеттерінде жарияланған) Степногорск қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № а-10/539 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Н.Т.Әбдірахмановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі Ә.Күмпекеев

О признании утратившим силу постановления акимата города Степногорска от 30 декабря 2008 года № а-10/539 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов"
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 5 февраля 2016 года № а-2/58
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Степногорска "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" от 30 декабря 2008 года № А-10/539 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 1-2-104, опубликовано в газетах "Степногорск Ақшамы", "Вечерний Степногорск" 20 февраля 2009 года.)
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Абдрахманова Н.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким города Степногорска А.Кумпекеев