Аршалы ауданы әкімдігінің күші жойылған қаулысының тану туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № А-03 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысымен бекітілген, нормативтік құқықтық актілерінің құқықтық мониторингін өткізу Ережелеріне сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қазанда № 3866 тіркелген, № 46 «Аршалы айнасы» аудандық газетінде 2013 жылғы 15 қарашада, № 93 «Вперед» аудандық газетінде 2013 жылғы 19 қарашада жарияланған Аршалы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 08 қазандағы № А-336 «Аршалы ауданында жұмыс орындарының жалпы санының үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы» қаулысының күші жойылды деп есептелсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімі аппаратының басшысы Ә.Қ.Балташевқа жүктелсін.
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов

О признании утратившим силу постановления акимата Аршалынского района
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 5 января 2016 года № А-03
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964, акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аршалынского района № А-336 от 08 октября 2013 года «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Аршалынскому району», зарегистрированное Департаментом юстиции Акмолинской области 30 октября 2013 года № 3866, опубликованное в районных газетах «Аршалы айнасы» № 46 от 15 ноября 2013 года, «Вперед» № 93 от 19 ноября 2013 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аршалынского района Балташева А.К.
Аким Аршалынского района                   Ж.Нуркенов