Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 31 наурыздағы № 5С24-5 "Егіндікөл аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 мамырдағы № 6С 4-11 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және құқықтық мониторинг жүргізу негізінде Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 31 наурыздағы № 5С24-5 "Егіндікөл аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 29 сәуірде № 4142 болып тіркелген, 2014 жылғы 12-19 мамырда "Егіндікөл" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
М.Серикбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б.Абилов

О признании утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 31 марта 2014 года № 5С24-5 "Об утверждении Регламента Егиндыкольского районного маслихата"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18 мая 2016 года № 6С 4-11
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании проведения правового мониторинга Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 31 марта 2014 года № 5С24-5 "Об утверждении Регламента Егиндыкольского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 апреля 2014 года № 4142, опубликовано 12-19 мая 2014 года в районной газете "Егіндікөл").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
М.Серикбаев
Секретарь районного маслихата Б.Абилов