"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № а-12/588 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № а-1/23 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № а-12/588 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 5131 Тізілімінде тіркелген, "Ереймен" және "Ерейментау" аудандық газеттерінде 2016 жылғы 1 қаңтарда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Е.Әлжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Нұғыманов

О признании утратившим силу постановление акимата Ерейментауского района от 27 ноября 2015 года № а-12/588 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 21 января 2016 года № а-1/23
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 27 ноября 2015 года № а-12/588 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 декабря 2015 года № 5131, опубликовано в газете "Ереймен", "Ерейментау" 9 января 2016 года)
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е.Нугманов