Ерейментау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № а-4/152 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңдарына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ерейментау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау ауданы әкімінің орынбасары А.Е. Әлжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшінен енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Нұғыманов
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "20" сәуір
№ а-4/152 қаулысына
қосымша
Ерейментау ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулылардың тізбесі
1. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № а-7/355 қаулысы ""Ерейментау ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 14 тамыздағы № 4311 Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 23 тамызда аудандық "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
2. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № а-12/620 қаулысы "Ерейментау ауданының сәулет және қалақұрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 4566 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтарда аудандық "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
3. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № а-12/646 қаулысы "Ерейментау ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 4539 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтарда аудандық "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
4. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № а-11/564 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ерейментау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4510 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 27 желтоқсандағы аудандық "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторые постановления акимата Ерейментауского района
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 20 апреля 2016 года № а-4/152
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Ерейментауского района, согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е. Нугманов
Приложение
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от "20" апреля 2016 года
№ а-4/152
Перечень
признанных утратившими силу постановлений акимата Ерейментауского района
1. Постановление акимата Ерейментауского района от 14 июля 2014 года № а-7/355 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Ерейментауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 августа 2014 года № 4311, опубликовано 23 августа 2014 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
2. Постановление акимата Ерейментауского района от 3 декабря 2014 года № а-12/620 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел архитектуры и градостроительства Ерейментауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 января 2015 года № 4566, опубликовано 17 января 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
3. Постановление акимата Ерейментауского района от 23 декабря 2014 года № а-12/646 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции Ерейментауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2014 года № 4539, опубликовано 17 января 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
4. Постановление акимата Ерейментауского района от 10 ноября 2014 года № а-11/564 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима города Ерейментау" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 декабря 2014 года № 4510, опубликовано 27 декабря 2014 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");

5. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № а-9/480 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ақсуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 15 қазандағы № 4402 Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 25 қазандағы аудандық "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
6. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № а-7/354 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Бозтал ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 14 тамыздағы № 4315 Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 13 қыркүйектегі аудандық "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
7. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № а-6/302 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Олжабай батыр атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 23 шілдедегі № 4287 Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 13 қыркүйектегі аудандық "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
8. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № а-6/303 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Сілеті ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 23 шілдедегі № 4288 Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 13 қыркүйектегі аудандық "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
9. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № а-4/174 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Өлеңті ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 4165 Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 24 мамырдағы аудандық "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
10. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № а-9/481 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Новомарковка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 15 қазандағы № 4401 Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 25 қазандағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
11. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № а-9/484 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Тайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 15 қазандағы № 4405 Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 25 қазандағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);

5. Постановление акимата Ерейментауского района от 11 сентября 2014 года № а-9/480 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Аксуат" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 октября 2014 года № 4402, опубликовано 25 октября 2014 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
6. Постановление акимата Ерейментауского района от 14 июля 2014 года № а-7/354 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Бозтал" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 августа 2014 года № 4315, опубликовано 13 сентября 2014 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
7. Постановление акимата Ерейментауского района от 16 июня 2014 года № а-6/302 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа имени Олжабай батыра" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 июля 2014 года № 4287, опубликовано 13 сентября 2014 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
8. Постановление акимата Ерейментауского района от 16 июня 2014 года № а-6/303 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Селетинское" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 июля 2014 года № 4288, опубликовано 13 сентября 2014 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
9. Постановление акимата Ерейментауского района от 9 апреля 2014 года № а-4/174 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Улентинского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 мая 2014 года № 4165, опубликовано 24 мая 2014 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
10. Постановление акимата Ерейментауского района от 11 сентября 2014 года № а-9/481 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Новомарковка" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 октября 2014 года № 4401, опубликовано 25 октября 2014 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
11. Постановление акимата Ерейментауского района от 11 сентября 2014 года № а-9/484 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Тайбайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 октября 2014 года № 4405, опубликовано 25 октября 2014 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");

12. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № а-9/482 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ақмырза ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 15 қазандағы № 4406 Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 25 қазандағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
13. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № а-7/356 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Еркіншілік ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 14 тамыздағы № 4312 Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 2 қазандағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
14. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № а-6/300 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Бестоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 23 шілдедегі № 4289 Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 13 қыркүйектегі "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
15. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № а-6/301 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Қойтас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 23 шілдедегі № 4290 Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 13 қыркүйектегі "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
16. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № а-6/289 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Күншалған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 10 шілдедегі № 4265 Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 26 шілдедегі "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
17. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № а-6/290 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Торғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2014 жылғы 10 шілдедегі № 4271 Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 26 шілдедегі "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
18. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 наурыздағы № а-3/165 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ерейментау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № а-11/564 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 4749 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 22 сәуірдегі "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);

12. Постановление акимата Ерейментауского района от 11 сентября 2014 года № а-9/482 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Акмырзинского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 октября 2014 года № 4406, опубликовано 25 октября 2014 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
13. Постановление акимата Ерейментауского района от 14 июля 2014 года № а-7/356 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Еркиншиликского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 августа 2014 года № 4312, опубликовано 02 октября 2014 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
14. Постановление акимата Ерейментауского района от 16 июня 2014 года № а-6/300 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Бестогайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 июля 2014 года № 4289, опубликовано 13 сентября 2014 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
15. Постановление акимата Ерейментауского района от 16 июня 2014 года № а-6/301 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Койтасского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 июля 2014 года № 4290, опубликовано 13 сентября 2014 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
16. Постановление акимата Ерейментауского района от 9 июня 2014 года № а-6/289 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Куншалганского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 июля 2014 года № 4265, опубликовано 26 июля 2014 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
17. Постановление акимата Ерейментауского района от 9 июня 2014 года № а-6/290 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Тургайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 июля 2014 года № 4271, опубликовано 26 июля 2014 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
18. Постановление акимата Ерейментауского района от 11 марта 2015 года № а-3/165 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 10 ноября 2014 года № а-11/564 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима города Ерейментау" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 апреля 2015 года № 4749, опубликовано 22 апреля 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");

19. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № а-6/321 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Еркіншілік ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № а-7/356 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 4904 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 12 тамыздағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
20. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № а-6/323 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ақсуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № а-9/480 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 4905 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 12 тамыздағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
21. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № а-6/322 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Тайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № а-9/484 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 4906 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 12 тамыздағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
22. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № а-6/326 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Торғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № а-6/290 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 4907 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 12 тамыздағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
23. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № а-6/325 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Новомарковка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № а-9/481 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 4908 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 12 тамыздағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);

19. Постановление акимата Ерейментауского района от 22 июня 2015 года № а-6/321 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 14 июля 2014 года № а-7/356 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Еркиншиликского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 июля 2015 года № 4904, опубликовано 12 августа 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
20. Постановление акимата Ерейментауского района от 22 июня 2015 года № а-6/323 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 11 сентября 2014 года № а-9/480 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Аксуат" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 июля 2015 года № 4905, опубликовано 12 августа 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
21. Постановление акимата Ерейментауского района от 22 июня 2015 года № а-6/322 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 11 сентября 2014 года № а-9/484 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Тайбайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 июля 2015 года № 4906, опубликовано 12 августа 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
22. Постановление акимата Ерейментауского района от 22 июня 2015 года № а-6/326 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 9 июня 2014 года № а-6/290 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Тургайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 июля 2015 года № 4907, опубликовано 12 августа 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
23. Постановление акимата Ерейментауского района от 22 июня 2015 года № а-6/325 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 11 сентября 2014 года № а-9/481 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Новомарковка" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 июля 2015 года № 4908, опубликовано 12 августа 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");

24. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № а-6/318 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Күншалған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № а-6/289 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 4909 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 12 тамыздағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
25. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № а-6/317 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ақмырза ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № а-9/482 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 4910 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 12 тамыздағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
26. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № а-6/319 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Өлеңті ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № а-4/174 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 4911 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 12 тамыздағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
27. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № а-4/199 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Бозтал ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № а-7/354 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 4795 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 30 мамырдағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
28. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № а-4/203 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Олжабай батыр атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № а-6/302 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 4796 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 30 мамырдағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);

24. Постановление акимата Ерейментауского района от 22 июня 2015 года № а-6/318 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 9 июня 2014 года № а-6/289 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Куншалганского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 июля 2015 года № 4909, опубликовано 12 августа 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
25. Постановление акимата Ерейментауского района от 22 июня 2015 года № а-6/317 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 11 сентября 2014 года № а-9/482 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Акмырзинского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 июля 2015 года № 4910, опубликовано 12 августа 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
26. Постановление акимата Ерейментауского района от 22 июня 2015 года № а-6/319 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 9 апреля 2014 года № а-4/174 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Улентинского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 июля 2015 года № 4911, опубликовано 12 августа 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
27. Постановление акимата Ерейментауского района от 10 апреля 2015 года № а-4/199 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 14 июля 2014 года № а-7/354 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Бозтал" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 мая 2015 года № 4795, опубликовано 30 мая 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
28. Постановление акимата Ерейментауского района от 10 апреля 2015 года № а-4/203 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 16 июня 2014 года № а-6/302 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа имени Олжабай батыра" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 мая 2015 года № 4796, опубликовано 30 мая 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");

29. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № а-4/200 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Сілеті ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № а-6/303 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 4798 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 30 мамырдағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
30. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № а-4/201 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Қойтас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № а-6/301 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 4799 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 30 мамырдағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
31. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № а-4/202 қаулысы "Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Бестоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № а-6/300 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 4800 Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 30 мамырдағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
32. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № а-12/601 қаулысы "Ерейментау ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 5170 Тізілімінде тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтардағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
33. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № а-12/602 қаулысы "2016 жылға Ерейментау ауданындағы халықтың нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 5169 Тізілімінде тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтардағы "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған).

29. Постановление акимата Ерейментауского района от 10 апреля 2015 года № а-4/200 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 16 июня 2014 года № а-6/303 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Селетинское" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 мая 2015 года № 4798, опубликовано 30 мая 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
30. Постановление акимата Ерейментауского района от 10 апреля 2015 года № а-4/201 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 16 июня 2014 года № а-6/301 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Койтасского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 мая 2015 года № 4799, опубликовано 30 мая 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
31. Постановление акимата Ерейментауского района от 10 апреля 2015 года № а-4/202 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 16 июня 2014 года № а-6/300 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Бестогайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 мая 2015 года № 4800, опубликовано 30 мая 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
32. Постановление акимата Ерейментауского района от 11 декабря 2015 года № а-12/601 "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Ерейментаускому району на 2016 год" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 января 2016 года № 5170, опубликовано 13 января 2016 года в районных газетах Ереймен", "Ерейментау");
33. Постановление акимата Ерейментауского района от 11 декабря 2015 года № а-12/602 "Об установлении дополнительного перечня лиц относящихся к целевым группам населения Ерейментауского района на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 января 2016 года № 5169, опубликовано 13 января 2016 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау").