Есіл аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 маусымдағы № 5/4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
"Есіл аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Есіл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 29/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4073 тіркелген, 2014 жылғы 21 сәуірде "Жаңа Есіл" аудандық газетінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешімнің көшірмесі Ақмола облыстық Әділет департаментіне жіберілсін.
3. Шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
К.Мистриди
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева

О признании утратившим силу решения Есильского районного маслихата
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 21 июня 2016 года № 5/4
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу:
решение Есильского районного маслихата "Об утверждении регламента Есильского районного маслихата" от 27 февраля 2014 года № 29/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4073, опубликовано 21 апреля 2014 года в районной газете "Жаңа Есіл").
2. Копию настоящего решения направить в Департамент юстиции Акмолинской области.
3. Решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Мистриди
Секретарь
районного маслихата
С.Агымбаева