"Aзаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № а-4/151 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № а-2/43 қаулысы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Зандарына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Aзаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы» Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № а-4/151 (2015 жылдың 8 мамырда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4786 болып тіркелген, «Жаңа Есіл» газетінде 2015 жылғы 1 маусымда жарияланған) қаулысының күші 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының көшірмесі Ақмола облысының Әділет департаментіне жіберілсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары С.К.Ағымбаеваға жүктелсін.
4. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Қалжанов

О признании утратившим силу постановления акимата Есильского района от 15 апреля 2015 года № а-4/151 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 1 февраля 2016 года № а-2/43
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района «Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности» от 15 апреля 2015 года № а-4/151 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 мая 2015 года № 4786, опубликовано 1 июня 2015 года в газете «Жаңа Есіл») с 1 января 2016 года.
2. Копию настоящего постановления направить в Департамент юстиции Акмолинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима Есильского района Агымбаеву С.К.
4. Настоящее постановление акимата Есильского района вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Есильского района                     А.Калжанов