"Есіл ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және оларды қаржыландыру көздерін бекіту туралы" Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № а-3/114 қаулысының күшін жою туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі № а-4/146 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Есіл ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және оларды қаржыландыру көздерін бекіту туралы" Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № а-3/114 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 11 сәуірінде №5287 болып тіркелген, "Жаңа Есіл" аудандық газетінде 2016 жылғы 18 сәуірде жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
2. "Есіл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қолданыстағы заңңамаға сәйкес қамтамасыз етсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімі аппаратының басшысы Д.Б.Есжановқа жүктелсін.
4. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қалжанов

Об утрате силы постановления акимата Есильского района от 30 марта 2016 года № а-3/114 "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источники их финансирования по Есильскому району на 2016 год"
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 29 апреля 2016 года № а-4/146
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источники их финансирования по Есильскому району на 2016 год" от 30 марта 2016 года № а-3/114 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 апреля 2016 года № 5287, опубликовано 18 апреля 2016 года в районной газете "Жаңа Есіл").
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Есильского района" обеспечить организацию общественных работ согласно действующему законодательству.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на руководителя аппарата акима Есильского района Есжанова Д.Б.
4. Настоящее постановление акимата Есильского района вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким района А.Калжанов