Жарқайың ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № А-2/22 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарқайың ауданы әкімдігінің «Жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы» 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № А-12/433 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-121 болып тіркелген, 2010 жылғы 18 қантарда аудандық «Целинное знамя» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Жарқайың ауданы әкімдігінің «Жарқайың ауданы әкімдігінің «Жұмыс орындарының жалпы санынын үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы» 2009 жылғы 11 желтоқсандағы №А-12/433 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 18 қазандағы № А-10/343 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3869 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 қарашада аудандық «Целинное знамя» газетінде жариялған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және колданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі                    А.Үйсімбаев

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Жаркаинского района
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 26 января 2016 года № А-2/22
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест» от 11 декабря 2009 года № А-12/433 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-121, опубликовано 18 января 2010 года в районной газете «Целинное знамя»).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района « О внесении изменения в постановления акимата Жаркаинского района от 11 декабря 2009 года №А-12/433 «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест» от 08 октября 2013 года № А-10/343 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3869, опубликовано 15 ноября 2013 года в районной газете «Целинное знамя»).
3. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Жаркаинского района                   А.Уисимбаев