"Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Зеренді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 51 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № А-1/24 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31 бабының 1) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Зеренді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 51 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4654 болып тіркелген, 2015 жылдың 6 наурызда "Зерен" және "Зерделі Зеренді" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі А.Мұратұлы

О признании утратившим силу постановление акимата Зерендинского района от 26 января 2015 года № 51 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест"
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 20 января 2016 года № А-1/24
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Зерендинского района от 26 января 2015 года № 51 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4654, опубликовано 6 марта 2015 года в газете "Зерен" и "Зерделі Зеренді").
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким района А.Муратулы