Қорғалжын аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 7/4 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы” Заңының 9 бабына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 Жарлығымен бекітілген Мәслихаттың үлгі регламентіне, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 44-бабының 2-тармағының 2)-тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Қорғалжын аудандық мәслихатының регламенті бекітілсін.
2. Қорғалжын аудандық мәслихатының 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 2/23 "Қорғалжын аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімі (№ 4166 нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік Тіркеу тізімінде тіркелген, 2014 жылдың 13 маусымда "Нұр-Қорғалжын" аудандық газетте жарияланған) шешімнің күші жойылды деп таңылсын.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне еніп, қолданысқа енгізіледі
Қорғалжын аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Б.Мажитова
Қорғалжын аудандық
мәслихатының хатшысы
Ө.Балғабаев

Об утверждении регламента Коргалжынского районного маслихата
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2016 года № 7/4
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с Типовым регламентом маслихата, утвержденным Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 и пп.2, п. 2 со статьей 44 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый регламент Коргалжынского районного маслихата.
2. Признать утратившим силу решение Коргалжынского районного маслихата от 09 апреля 2014 года № 2/23 "Об утверждении регламента Коргалжынского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4166, опубликовано 13 июня 2014 года в районной газете "Нұр - Қорғалжын").
3. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
Коргалжынского районного маслихата
Б.Мажитова
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев