Целиноград ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № А-2/170 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Целиноград ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданы әкімдігінің:
1) Целиноград ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы № А-1/8 "Целиноград ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдарды бітірушілер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасымен 2012 жылдың 3 ақпанында № 1-17-165 болып тіркелді.);
2) Целиноград ауданы әкімдігінің 2012 жылдың 19 қазандағы А-4/369 "Целиноград ауданы әкімдігінің 2012 жылдың 10 қаңтардағы №А-1/8 "Целиноград ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдарды бітірушілер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Ақмола облысы Әділет департаментімен 2012 жылдың 14 қарашасында № 3487 болып тіркелді.), қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары А.К.Айткужиноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Тәткеев

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Целиноградского района
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 19 апреля 2016 года № А-2/170
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Целиноградского района:
1) Постановление акимата Целиноградского района от 10 января 2012 года № А-1/8 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительской инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Целиноградском районе" (Зарегистрированом Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 3 февраля 2012 года № 1-17-165);
2) Постановление акимата Целиноградского района от 19 октября 2012 года №А-4/369 "О внесении изменений в постановление акимата Целиноградского района от 10 января 2012 года № А-1/8 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительской инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Целиноградском районе" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 ноября 2012 года № 3487).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Айткужинову А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким района М.Таткеев