Бурабай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларын күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № а-4/159 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 баптарына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бурабай ауданы әкімдігінің қаулылары қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Ташмағамбетов
Бурабай ауданы әкімдігінің
2016 жылғы " 22 " 04
№ а-4/159
қаулысына қосымша
Бурабай ауданы әкімдігінің күші жойылды деп таңылған қаулыларының тізбесі
1. "Бурабай ауданының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекеме ережесін бекіту туралы" Бурабай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № а-9/541 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4378 тіркелген, аудандық "Луч" және "Бурабай" газеттерінде 2014 жылғы 9 қазанда жарияланған).
2. "Бурабай ауданының азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Бурабай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № а-2/67 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4648 тіркелген, аудандық "Луч" және "Бурабай" газеттерінде 2015 жылғы 26 ақпанда жарияланған).
3. "Бурабай ауданында Бурабай ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Бурабай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 шілдедегі № а-7/357 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4933 тіркелген, аудандық "Луч" және "Бурабай" газеттерінде 2015 жылғы 20 тамызда жарияланған).
4. "Бурабай ауданының Наурызбай батыр ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Бурабай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № а-10/446 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5030 тіркелген, аудандық "Луч" және "Бурабай" газеттерінде 2015 жылғы 12 қарашада жарияланған).
5. "Бурабай ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" Бурабай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № а-12/556 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5222 тіркелген, аудандық "Луч" және "Бурабай" газеттерінде 2016 жылғы 4 ақпанда жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Бурабайского района
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 22 апреля 2016 года № а-4/159
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Бурабайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Т. Ташмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата
Бурабайского района
от " 22 " 04 2016 года
№ а-4/159
Перечень постановлений акимата Бурабайского района, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Бурабайского района "Об утверждении положения коммунального государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции Бурабайского района" от 28 августа 2014 года № а-9/541 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4378, опубликовано 9 октября 2014 года в районных газетах "Луч" и "Бурабай").
2. Постановление акимата Бурабайского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел регистрации актов гражданского состояния Бурабайского района" от 6 февраля 2015 года № а-2/67 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4648, опубликовано 26 февраля 2015 года в районных газетах "Луч" и "Бурабай").
3. Постановление акимата Бурабайского района "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации Бурабайского района, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Бурабайском районе" от 22 июля 2015 года № а-7/357 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4933, опубликовано 20 августа 2015 года в районных газетах "Луч" и "Бурабай").
4. Постановление акимата Бурабайского района "Об утверждении Положения коммунального государственного "Аппарат акима села Наурызбай батыра Бурабайского района" от 30 сентября 2015 года № а-10/446 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5030, опубликовано 12 ноября 2015 года в районных газетах "Луч" и "Бурабай").
5. Постановление акимата Бурабайского района "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов, конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Бурабайскому району на 2016 год" от 23 декабря 2015 года № а-12/556 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5222, опубликовано 4 февраля 2016 года в районных газетах "Луч" и "Бурабай").

6. "2016 жылға Бурабай ауданында халықтын нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Бурабай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № а-12/562 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5221 тіркелген, аудандық "Луч" және "Бурабай" газеттерінде 2016 жылғы 11 ақпанда жарияланған).

6. Постановление акимата Бурабайского района "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год в Бурабайском районе" от 25 декабря 2015 года № а-12/562 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5221, опубликовано 11 февраля 2016 года в районных газетах "Луч" и "Бурабай").