Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір актілері туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 11 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37 - баптарына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ақтөбе облысы әкімдігінің мына қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 172 "Ақтөбе облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4373 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2015 жылғы 30 маусымда жарияланған);
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 173 "Ақтөбе облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының индекстерінің атауларын бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4374 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2015 жылғы 30 маусымда жарияланған).
Ақтөбе облысы әкімі Б. Сапарбаев

О некоторых актах акимата Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 15 января 2016 года № 11
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу эти постановления акимата Актюбинской области:
Постановление акимата Актюбинской области от 27 мая 2015 года № 172 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения Актюбинской области" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4373, опубликованное 30 июня 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
Постановление акимата Актюбинской области от 27 мая 2015 года № 173 "Об утверждении наименований индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения Актюбинской области" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4374, опубликованное 30 июня 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
Аким Актюбинской области Б. Сапарбаев