Нормативтік құқықтық актінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 008 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 21-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Байғанин ауданық әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Байғанин аудандық әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 12 қарашадағы № 258 "Байғанин ауданының жергiлiктi атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн жыл сайынғы бағалау әдiстемесiн бекiту туралы" қаулысының (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4610 болып тiркелген, 2015 жылдың 11 желтоқсанында аудандық "Жем Сағыз " газетiнде және 2015 жылдың 11 желтоқсанында "Әдiлет" АҚЖ-де жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Ж.Абитовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған кезiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі М.Аққағазов

О признании утратившим силу нормативного правового акта
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 15 января 2016 года № 008
В соответствии со статьи 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Байганинского района от 12 ноября 2015 года № 258 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Байганинского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4610, опубликованное в районном газете "Жем Сағыз " 12 декабря 2015 года и в ИПС "Әділет " 12 декабря 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Абитову Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района М. Аккагазов