Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 12 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" № 148 Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" № 213 Заңының 21-1 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ырғыз ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. ДУАНБЕКОВ
Аудан әкімдігінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 12 қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының
Т І З Б Е С І
1. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 4 "2015 жылға Ырғыз ауданы бойынша ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемін және нақты жағдайларын бекіту туралы" қаулысы. (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 02 ақпанда № 4190 ретпен тіркелген).
2. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 33 "Ырғыз ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен Тәртібін бекіту туралы" қаулысы. (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 10 сәуірде № 4301 ретпен тіркелген).
3. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 38 "2015 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру туралы" қаулысы. (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 31 наурызда № 4270 ретпен тіркелген).
4. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 25 мамырдағы № 78 "Ырғыз ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата – аналардың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысы. (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 22 шілдеде № 4372 ретпен тіркелген).
5. Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 107 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысы. (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 16 маусымда № 3948 ретпен тіркелген).

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата района
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 13 января 2016 года № 12
В соответствии со статьий 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьй 21 – 1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Иргизского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района М. ДУАНБЕКОВ
Приложение к постановлению акимата Иргизского района от 13 января 2016 года № 12
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата района
1. Постановление акимата Иргизского района от 12 января 2015 года № 4 "Об утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ по Иргизскому району на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за номером № 4190 от 2 февраля 2015 года).
2. Постановление акимата Иргизского района от 18 января 2015 года № 46 "Об утверждении схемы и Порядок перевозки в общеобразовательные, школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Иргизского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за номером № 4301 от 10 апреля 2015 года)
3. Постановление акимата Иргизского района от 18 марта 2015 года № 38 "Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2015 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за номером № 4270 от 31 марта 2015 года).
4. Постановление акимата Иргизского района от 25 мая 2015 года № 78 " Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Иргизскому району на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за номером № 4372 от 22 июля 2015 нода).
5. Постановление акимата Иргизского района от 28 мая 2014 года № 107 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за номером № 3948 от 16 июня 2014 года).

6. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 138 "Ырғыз ауданының жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысы. (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 9 қазанда № 4536 ретпен тіркелген).
7. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 164 "Ырғыз ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – аналардың ақы төлеу меөлшерін бекіту туралы" қаулысы. (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 30 қарашада № 4615 ретпен тіркелген).

6. Постановление акимата Иргизского района от 11 сентября 2015 года № 138 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Иргизского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за номером № 4536 от 9 октября 2015 года).
7. Постановление акимата Иргизского района от 26 октября 2015 года № 138 "О внесении изменений в постановление от 25 мая 2015 года № 78 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Иргизскому району на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за номером № 4615 от 30 ноября 2015 года).